Hakkımızda

Nasihat Yayınları

“Okunan Kitaplar”

İsmini Osman Hulûsi Efendi’nin insanlığa evrensel mesajlar içeren “Nasihat” gazelinden alan Nasihat Yayınları, kurulduğu günden bugüne gül şehri Darende’den gül güzelliğinde eserler neşretmektedir.

Üç Şâheser

“Osman Hulûsi Efendi’nin Eserleri”

Gönüller Sultanı Es-Seyyid Osman Hulûsi Efendi’nin Dîvân-ı Hulûsi-i Dârendevî, Mektubât-ı Hulûsi-i Dârendevi ve Hutbeler isimli eserleri Nasihat Yayınları tarafından neşredilmektedir. 

Okunan Kitaplar

“Gül Güzelliğinde Eserler”

Alanında uzman yazarlarımız tarafından hazırlanmış; tasavvuf, tarih, araştırma, din, edebiyat ve roman kategorilerinde neşredilen eserlerimiz aynı zamanda akademik çalışmalara kaynaklık teşkil etmektedir.

Somuncu Baba Dergisi

Tüm Platformlarda Ücretsiz!

İlk olarak 1994 yılında yayınlanmaya başlayan Somuncu Baba Dergisi; e-dergi formatında, aile ve çocuk ekleriyle birlikte, tüm platformlarda okuyucularına sunulmaktadır. Nasihat Yayınları tarafından web sayfası ve mobil uygulamalar üzerinden ücretsiz yayınlanan dergiyi, sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

E-Albüm Çalışmaları

Divan-ı Hulusi’den Eserler

Ülkemizin saygın Türk Tasavvuf Müziği sanatçılarının Dîvân-ı Hulûsî-i Dârendevî’den bestelenen gazel, kaside ve şiirleri seslendirdiği albümler, insanların beğenisine sunularak yarınlara bir kültür hizmeti bırakılmaktadır. Bu albümleri sayfamız üzerinden de dinleyebilirsiniz.

E-Kitap Arşivi

Ücretsiz Okuyun!

Nasihat Yayınları olarak yıllardır neşrettiğimiz eserleri, web sayfamız üzerinden erişime açarak e-kitap formatında okuyucularımızın ve araştırmacıların istifadesine sunuyoruz.